To jacy jesteśmy ma odbicie w naszej pracy i odwrotnie. Nie chcemy aby niejasne i niewłaściwe sytuacje miały wpływ na nasze życie. Dlatego w Catmoodzie kierujemy się swoistą etyką pracy, którą opieramy na kilku podstawowych zasadach.

Zasady współpracy

Podejmujemy się współpracy tylko wtedy, gdy jesteśmy pewni rezultatu.

To oznacza, że nie bierzemy udziału w projektach, których sposób lub termin realizacji jest w naszej ocenie wątpliwy. Daje to pewność, że wszystkie projekty, których się podejmujemy zostaną wykone właściwie i na czas.

Postępujemy fair wobec naszych klientów i współpracowników.

Opierając się na zwykłym rozumieniu uczciwości, współpracując przy projektach nie stosujemy żadnych handlowych sztuczek czy psychologicznych trików. Cena i zakres prac, które zagwarantowaliśmy na początku nie ulegnie zmianie do końca trwania projektu.

Udział w przetargach tylko z wybranymi firmami.

W przetargach startujemy jedynie z firmami, które znamy, i z którymi już kiedyś ukończyliśmy jakiś projekt.

Szanujemy nasz czas i naszą pracę.

Nie konkurujemy ceną, ale jakością. Nie robimy projektów, których moglibyśmy kiedyś się wstydzić, a każda poświęcona na projekt godzina jest w pełni wykorzystana na pracę.
Zamiast podawać zaniżone stawki godzinowe, uczciwie rozliczamy czas pracy nad projektem.

Naszą pracę traktujemy poważnie.

Choć często bywa, że treść samej animacji nie jest do końca poważna, my do każdego projektu podchodzimy bardzo poważnie. Pracę rozpoczynamy po podpisaniu umowy lub otrzymaniu zaliczki.