Naszym celem jest nawiązywanie współpracy długoterminowej. Traktujemy naszą pracę bardzo osobiście i zależny nam na tym, aby nasi klienci wracali do nas z kolejnymi projektami.

Staramy się kierować zasadą „fair play”. Nie pracujemy z ludźmi lub firmami, których nie lubimy, ale za to do każdej produkcji wkładamy tyle energii jakby to był nasz własny projekt.
Nie robimy projektów których moglibyśmy się potem wstydzić.

Po prawej stronie zamieszczamy wypowiedzi kilku naszych klientów.

Referencje

„Z przyjemnością udzielamy firmie Catmood Animations najlepszych referencji. Przygotowane dla nas spoty autopromocyjne spełniają najwyższe standardy.
Nasze wymagania spotkały się ze zrozumieniem, a terminowość i jakość współpracy najlepiej rokuje na przyszłość.”

Katarzyna Szegiedewicz, dyrektor ds rozwoju marki ITI Neovision

„Z zespołem Catmood miałem okazję współpracować wielokrotnie. Ostatnio wspólnie pracowaliśmy nad prezentacją DVD do naszych punktów sprzedażowych w całym kraju.
Catmood to firma pełna pomysłów i efektywnych rozwiązań. Z przyjemnością polecam usługi Catmood Animations”

Christian Gierycz, dyrektor artystyczny CANAL+ Cyfrowy

„Animacje wyprodukowane na nasze zlecenie przez Catmood Animations, (clipy sponsorskie dla PGE na festiwal filmowy Dwa Brzegi, oraz rotoscopowe spoty dla Volvo)
pozwalają nam z pełną odpowiedzialnością rekomendować usługi tego studia. Jesteśmy pewni, że wrócimy do współpracy przy kolejnych projektach.”

Paweł Miłkowski, creative producer K2 Internet SA

„Studio Catmood od lat i z sukcesami współpracuje z naszą firmą! Zamówione przez nas animacje, animowane banery, projekty graficzne i storyboardy zawsze spełniają
nasze wymagania pozostając niezmiennie na wysokim, światowym poziomie! Profesjonalizm, rzetelność, kreatywność. Z pełnym przekonaniem polecamy usługi studia Catmood Animations!”

Adam Sidorkiewicz, managing director Polymus Integrated Communication

„Z przyjemnością rekomendujemy usługi firmy Catmood Animations. Współpraca z nimi, przy spotach reklamowych (Domestos, Rexona), projektach graficznych, projektach logotypów i authoringu, to zawsze kontakt z profesjonalnym, kreatywnym i otwartym na sugestie zespołem nastawionym na jak najpełniejsze zaspokojenie potrzeb Klienta.”

Adam Vigh, Intergalactic

„Mastiff Media Polska szukała firmy, która w pełni odzwierciedli jej oczekiwania co do wyglądu i funkcjonalności strony internetowej oraz sama zaproponuje najlepsze rozwiązania.
Jak powszechnie wiadomo, serwis jest wizytówką firmy, dlatego też zdecydowaliśmy się na współpracę z profesjonalistami. Dziś, z doświadczenia, możemy w pełni zaświadczyć, iż pracownicy studia Catmood Animation do nich należą.
Z wielką przyjemnością i czystym sumieniem możemy polecić współpracę z tym studiem.”

Hanna Krawczyńska, pr manager Mastiff Media Polska