Nasza oferta

Pracujemy w dowolnych technikach animacji, dlatego potrafimy przygotować ofertę spełniającą każde oczekiwania. Większość projektów powstaje w technice 2D, ale mamy również doświadczenie w tworzeniu animacji stop-motion, rotoskope, lalkowej oraz 3D.
Jesteśmy studiem zajmującym się produkcją filmów animowanych oraz kreowaniem postaci do szeroko pojętych kampanii reklamowych. Nie obca jest nam też produkcja teledysków i seriali telewizyjnych oraz animacji internetowych.

Jako firma istniejąca na rynku od wielu lat, mamy bogate doświadczenia we współpracy z różnorodnymi gałęziami handlu i usług. Dopasowujemy się do potrzeb i oczekiwań naszych klientów cały czas doskonaląc swoje umiejętności.

Projekty wyceniane są indywidualnie. Na wartość każdej produkcji składa się wiele czynników, które razem decydują o końcowej wycenie.

Firmy z którymi często współpracujemy lub mamy podpisane umowy długoterminowe, mogą liczyć na preferencyjne traktowanie w zakresie kosztowym jak i czasu realizacji zadania.

Czym się zajmujemy?

Filmy animowane

Zajmujemy się produkcją filmów animowanych. To jest nasze główne zajęcie. Tworzymy filmy jedno lub wieloodcinkowe do telewizji i internetu. Nasza praca zaczyna się od wymyślenia historii, zaprojektowania postaci, animacji, udźwiękowienia aż po montaż i kopie emisyjne. Zrobiliśmy osiem animowanych seriali telewizyjnych (m.in. Buni, Troo, Reggae Rabbits) z których trzy zostały wydane na płytach DVD.

Animacje reklamowe

Współpracujemy z agencjami reklamowymi, wykonując fragmenty, bądź całe animowane reklamy telewizyjne. Mieliśmy przyjemność pracować przy reklamach dla Domu Volvo, Avanti, Super Expresu, Netii.
Robiliśmy też animacje do spotów „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce”

Animowane teledyski

Zrobiliśmy kilkanaście teledysków dla dzieci. Wszystkie z nich były emitowane na kanale „minimini”, ale nie tylko. Pracujemy na powierzonej ścieżce dźwiękowej lub współpracujemy przy jej tworzeniu. Nasze produkcje to m.in. Mucha w mucholocie, Boogie Woogie, Kaczuchy,
Dlaczego Gruszka, Cztery słonie,
Lili i Plaf, Mysi doktorzy,
Psie opowieści, Barbie talent show i wiele innych..

Pomoce edukacyjne

Wpółpracujemy również z wydawnictwami oraz firmami zajmującymi się branżą dziecięcą. Wykonujemy ilustracje do książek i ćwiczeń dla dzieci, projekty postaci przewodnich, projekty okładek, animacje do gier interaktywnych oraz wszystkie inne elementy potrzebne w dziecięcych publikacjach. Współpracujemy przy tworzeniu ćwiczeń do tablic multimedialnych.