W odpowiedzi na liczne zapytania, przedstawiamy usługę, którą nazwaliśmy ANIMPACK.
Jest to pakiet usług polegających na produkcji animacji internetowej, w uproszczony, bardzo wygodny i tani sposób.

Teraz możesz, nie wstając z fotela, zamówić animację przedstawiającą zakres oferowanych usług, przebieg procesów biznesowych bądź produkcyjnych i wynikające z tego korzyści dla Twoich klientów. Wszystko w prosty i szybki sposób.

Animpack składa się z animacji, muzyki, lektora oraz scenariusza. Ten model produkcji animacji różni się od tradycyjnego jedynie tym, że wykorzystywane są już istniejące rozwiązania. Klient wybiera jeden spośród wcześniej przygotowanych stylów graficznych lub postaci przewodnich, muzyka jest kupowana w banku muzyki na zasadach royalty-free, a nagranie lektora jest wykonywane zdalnie. To klient decyduje, kiedy i jakie treści mają zostać powiedziane w filmie.

Dzięki temu, usługa Animpack jest dostępna w tak atrakcyjnej cenie. Całkowity koszt produkcji animacji wynosi 5555 zł, a czas produkcji nie przekroczy 20 dni.

Oczywiście, jeśli zaistnieje taka potrzeba, możemy dodatkowo skomponować unikalny jingiel muzyczny, zaprojektować nową postać lub zatrudnić innego lektora. Są to jednak opcje dodatkowe oraz dodatkowo płatne.

Jeśli masz jakieś pytania, prosimy o kontakt.

Zobacz jak działa Animpack!

Mechanizm działania w 4 krokach:

1.Wybierz styl animacji i postać przewodnią

Kliknij tutaj i zobacz galerię postaci i stylów graficznych, które możemy zastosować w Twojej animacji.

2. Wybierz styl muzyki do animacji

Kliknij tutaj i wybierz muzykę, która Ci najbardziej odpowiada i chcesz aby została użyta w filmie. Zdecyduj, głos którego lektora najbardziej pasuje do Twojej prezentacji

3. Wybierz głos lektora

Kliknij tutaj i zdecyduj, głos którego lektora najbardziej pasuje jako narracja Twojej prezentacji.

4. Pobierz formularz scenariusza i uzupełnij

Kliknij tu aby pobrać plik dokumentu MS Word lub PDF. Uzupełnij wymagane pola. Napisz, co chcesz aby przeczytał lektor oraz co i w której scenie ma się pojawić. Masz do dyspozycji aż 30 scen / slajdów czyli do 3 minut filmu.
Na koniec prześlij na nasz adres wypełniony formularz. Nie zapomnij uzupełnić swoich danych kontaktowych. Niedługo odezwiemy się, aby potwierdzić zamówienie. Jeśli będziemy mieli jakieś pytania bądź sugestie dotyczące scenariusza to również damy o sobie znać.

Czekaj na swoją animację!

Teraz już pozostaje czekać. W ciągu maksymalnie 14 dni otrzymasz linka do wstępnej wersji swojej animacji. Zaakceptuj ją bądź zgłoś swoje uwagi. W ciągu kolejnych kilku dni otrzymasz gotową animację.